Výlet do Mlýna vodníka Slámy

V pátek 3.6.2016 jsme se vypravili na výlet do Mlýna „U vodníka Slámy“. Jeli jsme vlakem až do Lhoty u Opavy. Krátký přesun z nádraží jsme prodloužili o procházku po naučné stezce kolem řeky Opavy. Děti i se svými skvělými rodiči měli možnost vidět domácí zvířata, projet se na koních, prohlédnout si Bylinkovou zahrádku. Největší radost dětem přineslo dřevěné dětské herní centrum, kde si hrály, houpaly se, prolézaly překážky a relaxovaly. Abychom odjížděli ještě více spokojení, naplnili jsme naše bříška chutným obědem, a tím jsme tento pěkný, pohodový den společně zakončili.

vlet--mln   vlet--mln 10
vlet--mln 1  

vlet--mln 2

 

vlet--mln 3

vlet--mln 4

 

vlet--mln 5

vlet--mln 6

 

vlet--mln 7

vlet--mln 8

 

vlet--mln 9

 


 

Copyright © 2011 Základní škola a Mateřská škola, Všechna práva vyhrazena.