FOTOKROUŽEK ZIMA – 2017/2018

Během letošní zimy jsme se s dětmi, které navštěvují fotokroužek, rozhodli zachytit kouzlo zimy, zimní krajiny a zimních radovánek. Fotili jsme nejen zasněženou školní zahradu, ale vyrazili jsme i na procházky po Ostravě Porubě. Práce s fotografií není však jen o fotografování v terénu, ale nedílnou součástí je i úprava digitálních fotografií na počítači. Děti se učily stáhnout fotografie z SD karty do počítače a tisku fotografií. Dále pracovaly s fotografií jako s uměleckým médiem. Z vlastních fotografií vytvářely koláže, dokreslovaly je a snažily se o propojení fotografie s jinými výtvarnými technikami. Dětem se zimní fotografické aktivity velmi líbily a mnohdy i přes velký mráz nafotily spousty nádherných a jedinečných fotografií. Všechny děti už se těší, až budeme fotografovat jaro.

fotokr1 fotokr2
fotokr3 fotokr4

fotokr7 

 

fotokr8
fotokr9  fotokr10

 


 

Copyright © 2011 Základní škola a Mateřská škola, Všechna práva vyhrazena.