VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH 4.B TŘÍDY

Třídní učitel: Mgr. Veronika Höpflerová

 Email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 Počet žáků: 6

 

ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

Zajímavé setkání

V rámci prevence negativních jevů se uskutečnila 2. října 2020 na 1. stupni naší základní školy beseda s příslušnicí Městské policie Ostrava. Tentokrát se akce zúčastnila 1. třída, 2. třída a 4. B. Vyprávění paní policistky bylo doprovázeno spoustou obrázků s příběhy. Děti se poučily o tom, jak se chovat na cestách, o bezpečnosti v domácím prostředí, hlavně neotvírat cizím osobám, nehrát si s ohněm. Děti byly nadšené, aktivně se zapojovaly a na konci dostaly hezké odměny.

Denisa A. a Alena K.

 

alena1   alena2

 

 

ŠKOLNÍ ROK 2019 / 2020

3.b

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŠKOLNÍ ROK 2018 / 2019

2.b

ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

trida1b

 


 

Výlet do ZOO Ostrava.

 Náš první velký výlet za zvířátky do ZOO v Ostravě. Moc jsme si to užili. Viděli jsme i mláďátko slona a tak se sem určitě brzy opět podíváme, abychom viděli, jak roste.

zoof 2   zoof 3

 

Herna ABC 

 Náš úplně první společný výlet byl do herny ABC. Pěkně jsme se tam vyřádili. Ve snozelenu jsme si i zazpívali. Stihli jsme tady i podzimní dílničku, ze které jsme si odnesli překrásné výrobky, které nám zdobí třídu.

abcf 1   abcf 2
abcf 3 abcf 4

 

 

SCHRÁNKA DŮVĚRY

FACEBOOK

Copyright © 2011 Základní škola a Mateřská škola, Všechna práva vyhrazena.