Rehabilitační pobyt

fotto1

11. 6. – 15. 6. 2018

Dne 11. 6. 2018 jsme hned ráno vyjeli na Hadinku, někdo autobusem, někdo školním autem. Všichni jsme se těšili, jak si to letos zase užijeme.

První den pro nás připravili pořadatelé zajímavou soutěž o českých pohádkách, běhali jsme v lese a plnili úkoly, někteří se dokonce brodili v řece. Večer byl ve znamení tance, skotačili jsme v maskách na maškarním bále.

Moc se nám líbila stezka odvahy, i když se někteří báli. Naším úkolem bylo zachránit princeznu. A ve středu večer se nám ta princezna ukázala. Měli jsme poznat tu správnou princeznu, nejkrásnější byla paní Alenka, a tak jsme ji poznali.

Děti se zasmály na večerním divadelním představení, které nastudoval náš dramatický kroužek. Poprvé přijel mezi nás dechový orchestr z Vítkova, nejenže hezky hráli, ale také nás poučili o dechových nástrojích a písních. Některé děti si mohly zkusit dirigovat a vyzkoušet také různé hudební nástroje.

Poslední večer byl táborák, opékali jsme „ buřty“ a zpívali písně za doprovodu kytar. Hrál náš pan třídní učitel Saša a paní Soňa.

Projektové vyučování bylo zajímavé, moc se nám to líbilo a bylo to lepší, než se učit ve škole v lavicích. Celý rehabilitační pobyt jsme si hodně užili.

Žáci z 8. A

fotto3   fotto2