VALENTÝN 2019

Ve čtvrtek 14. února 2019 se naše škola naplnila velmi příjemnou kamarádskou atmosférou, protože jsme společně slavili svátek svatého Valentýna. Děti i dospělí si mezi sebou posílali Valentýnská přáníčka, aby si vyjádřili vzájemné sympatie. Přáníčka si žáci vyrobili v rámci výtvarné výchovy a komunikativních dovedností. Za Amorky se převlékli Denisek Alexa a Alžbětka Kočicová, kteří se na chvíli stali pošťáky, aby přáníčka roznesli po celé škole. Nejvíce přáníček obdržela Vendulka Hillová a Tomáš Sevič a stali se tak Valentýnkou a Valentýnem roku 2019. Ti, kteří žádné přáníčko neobdrželi, nemuseli být smutní, protože všichni dostali Amorův polibek v podobě razítka, aby měli v následujícím roce spoustu lásky. Valentýnské oslavy doprovázela také prodejní výstavka výrobků žáků a učitelů. Všem, kteří si zakoupili valentýnský výrobek, děkujeme za podporu provozu výtvarné dílny ve škole.

valentn1

valentn2