Naše první lyžování

Dne 27. 2. 2019 celá naše třída jela na Vaňkův kopec lyžovat. S námi tam jel pan Tomáš, paní Hanička, paní Markétka, paní Petra I., pan Marcel, paní Dáša a paní Jarka. Před lyžováním jsme se koukali na video o lyžování a měli jsme tak velmi dobrou přípravu. Když jsme přijeli na Vaňkův kopec, Marťa se usadil do monoski a lyžoval na velkém kopci s paní Dášou. Ostatní jsme se s pomocí dospěláků snažili vyšlapat a sjet malý kopec. Všichni jsme stáli na lyžích poprvé, ale šlo nám to moc dobře. Nejvíce se nám líbilo, jak jsme jeli na vleku. Matýsek lyžoval s panem Marcelem a byl z toho unavený. Lukáš nakonec jako jediný sjel celý malý kopec úplně sám. Po lyžování jsme si šli koupit kofolu a sladkosti do místního bufetu. Celá třída by si chtěla lyžování zopakovat. Děkujeme všem dospělákům za trpělivost během naší první výuky lyžování.
Kolektiv 9. C

lye   lye2