Návštěva KFC

Dne 29. 5. 2019 se konala rozlučková akce novinářského kroužku. Šli jsme do KFCčka naproti Tesca. Byl jsem tam já, paní Alenka, paní Markétka, Alžbětka a Rosťa. Vyzkoušeli jsme si finanční gramotnost v praxi, protože jsme si museli sami objednat a sami si to zaplatit. Dali jsme si kuřecí stripsy a k tomu hranolky. Rosťa si chtěl taky koupit stripsy, ale měl smůlu, protože si zapomněl peněženku. Paní Alenka ho nakonec jmenovala finančním poradcem celé skupiny a peníze mu půjčila. Chtěli jsme si dát ještě zmrzlinu, ale pokazil se jim stroj na její výrobu. Byli jsme smutní, ale paní Alenka nás místo toho pozvala na koktejl. Bylo to krásné rozloučení s novinářským kroužkem pro tento školní rok.
                                                                                                   Denis Alexa, 9.C

 

kfc1   kfc2

 Copyright © 2011 Základní škola a Mateřská škola, Všechna práva vyhrazena.