VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH 2.TŘÍDY

Třídní učitel: Mgr. Šárka Janovská

 Email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 Počet žáků: 9

 

ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

2.aMikuláš 2020

2.aaa   2.aaaa
 

 


 

Halloween v domácí karanténě. 

dvojka2   dvojka3   dvojka4   dvojka7
dvojka1 dvojka5 dvojka6


Druháci mají rádi barevny podzim

sarka


Dvoudenní výletování 2.třídy

Využili jsme posledních pěkných dnů a vydali  se za poznáváním porubských a třebovických památných stromů. Nejkrásnějším naším objeveným stromem byla metasekvoje čínská v Porubě. Na závěr jsme si zaskotačili na dětském hřišti v Třebovickém parku.

 

foto1   foto2    foto3

foto4   foto5 


 

Zajímavé setkání

 

V rámci prevence negativních jevů se uskutečnila 2. října 2020 na 1. stupni naší základní školy beseda s příslušnicí Městské policie Ostrava. Tentokrát se akce zúčastnila 1. třída, 2. třída a 4. B. Vyprávění paní policistky bylo doprovázeno spoustou obrázků s příběhy. Děti se poučily o tom, jak se chovat na cestách, o bezpečnosti v domácím prostředí, hlavně neotvírat cizím osobám, nehrát si s ohněm. Děti byly nadšené, aktivně se zapojovaly a na konci dostaly hezké odměny.

 

Denisa A. a Alena K.

 

 

 

alena1   alena2

 


 

 ŠKOLNÍ ROK 2019 / 2020

1.a   1.a1

 

Pasování prvňáčků na čtenáře

Naši prvňáčci budou pomalu končit svůj první školní rok, a protože se v tomto roce naučili dovednost, která je bude provázet jejich celým dalším životem a to je čtení – byli v pondělí 2.3.2020 v knihovně ve Svinově pasováni a odměněni drobnými dárky.

Děti musely ukázat, co se už ve škole naučily – znalost abecedy a čtenářské dovednosti. Všechny děti obhájily své čtenářské umění, a proto mohly být pasovány na čtenáře.

Dětem se akce velmi líbila a už se moc těší, až si v knihovně půjčí svoji první knihu na čtení.

mon1   mon2
mon3 mon4

 


 


Těšíme se na Mikuláše...

1trida


Copyright © 2011 Základní škola a Mateřská škola, Všechna práva vyhrazena.