VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH 6.B TŘÍDY:


Třídní učitelka: Andrea Čmaradová

Email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Počet žáků ve třídě: 6


ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

6b


 

ZOO Ostrava

Ve čtvrtek 24.9.2020 8.třída a 6.B vyrazili do přírody, a to konkrétně do ZOO Ostrava. Žáci měli možnost zhlédnout mnoho cizokrajných zvířat, nakrmit kozy, pozorovat morčata ve výběhu a objevovat svět zvířat nejen skrze učebnice. 
Všem se výlet moc líbil a jistě si jej zopakujeme. 

zoo1   zoo2
zoo3 zoo4

 

Návštěva Technického muzea TATRA v Kopřivnici

Ve středu 23.9.2020 se 6.B a 8.třída vypravili na výlet do Kopřivnice. Zde jsme navštívili Technické muzeum TATRA, kde měli žáci možnost zhlédnout i nejstarší modely automobilů a dozvědět se o historii automobilového průmyslu.

tm1   tm2   tm3

 

První týden ve škole

 

Ve středu jsme šli do nedaleké cukrárny. Koupili jsme si zmrzliny, povídali jsme si a hráli Kámen, nůžky.

 

Ve čtvrtek jsme měli společný program s osmou třídou. Šli jsme opékat buřty a Marshmallow. Cesta do Myslivny byla dlouhá, ale nakonec jsme to všichni zvládli. Dřevo do ohně jsme si nasbírali sami.

 

V pátek šla celá škola na dopravní hřiště. Na hřišti na nás čekalo spoustu úkolů. Po splnění úkolů jsme mohli po hřišti jezdit na svých kolech a koloběžkách. Za splnění úkolů jsme dostali sladkou odměnu. Nakonec jsme si vyzkoušeli nepřímou masáž srdce.

6bmysl   6bmysl2
6b-do 6b-do2ŠKOLNÍ ROK 2019/2020

 

Ranč Duhová víla

 

d   img 7365   img 7367

 

Ve středu 23. října jsme navštívili ranč Duhová víla v Plesné. Nejdříve jsme si řekli, jak se ke koním máme chovat a poté jsme si vyzkoušeli koně kartáčovat. Po této přípravě jsme se vydali na koních do nedalekého lesa. Po výletě jsme se přesunuli do cukrárny, kde jsme si mohli dát něco dobrého na zub. 

 

img 7370   img 7375   img 7373  

 


 


Velký svět techniky

Ve čtvrtek 5.9.2019 navštívila naše třída spolu se sedmáky a deváťáky Velký svět techniky v Ostravě.

První jsme se podívali na představení Budiž světlo a poté si prohlédli expozici s názvem Můj den.

vst1   vst3
vst4 vst5

 


 Copyright © 2011 Základní škola a Mateřská škola, Všechna práva vyhrazena.