VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH 9.D TŘÍDY

ŠKOLNÍ ROK 2019/2020

9d   9d

Jak se daří 9. D

Přestože teď nemůžeme do školy, máme spolu kontakt díky internetu a mobilním telefonům. Všem dětem chybí hlavně kamarádi, ale zase se jim líbí, že ráno nemusí vstávat. Snaží se plnit domácí úkoly a k tomu dělají spoustu užitečných i zábavných věcí.

Honzík pomáhal sázet cibulku a třeba vysává.

honza   honza1

Vojta pekl bábovku, chodí na procházky, myje nádobí, taky začal vysávat a dělá s maminkou velikonoční výzdobu.

dasa1   dasa2

Julie se také rozhodla víc mamince pomáhat a stará se třeba o sušičku, hraje s bráškou hru na poklad a každý den dělá věci do školy.

juli   juli1

Dalibor také pomáhá mamince na zahrádce.

Niki se naučila nové hry s celou rodinou, hodně cvičí – rehabilituje po operaci a učí se i z internetu v programu učitelka. Hlavně Nikolka oslavila 17. narozeniny a my jí všichni blahopřejeme a těšíme se na to, až se zase uvidíme.

niki1   niki2

Taky moc děkuji rodičům za jejich skvělé zvládání této situace. Dáša

Velký svět techniky

Ve čtvrtek 5.9.2019 navštívila naše třída spolu se sedmáky a deváťáky Velký svět techniky v Ostravě.

První jsme se podívali na představení Budiž světlo a poté si prohlédli expozici s názvem Můj den.

vst1   vst3

vst4