Společný tělocvik čtvrťáků a páťáků

V pátek 13. 9. jsme se přesunuli na 1. stupeň na Ukrajinskou. Tam jsme se setkali se čtvrťáky a jejich učitelkami, paní Petrou a panem Michalem.

Nejdříve jsme utvořili dvě skupinky. Jedna skupinka třikrát běhala s výskoky a druhá skupinka jen jednou. Potom bylo rozcvičení. Hráli jsme společnou hru na molekuly. Na konci hodiny jsme měli čas sami pro sebe. Celá naše třída byla na houpací platformě a moc jsme si to užili. Lukášek kopal v písku, Páťa s Alexem ho kontrolovali, Baruška s Davidem odpalovali a chytali míček „síťkovým prakem“. Adam se houpal. Moc se nám to líbilo a chtěli bychom tam vyrazit znovu. Poté jsme se vydali do školy na oběd.

 

tv 1   tv 2

PÁŤÁCI NA LEZECKÉ STĚNĚ

Ve čtvrtek 12. 9. 2019 jsme si mohli vyzkoušet lezení na lezeckou stěnu. Nejprve jsme se trochu báli, ale nakonec jsme to všichni zvládli. Paní Petra a paní Martina nás svým zkušeným, laskavým a usměvavým vedením natolik navnadily, že jsme si to nakonec užili. Pomohli i ostatní dospěláci, kteří se nám všem, ať už na stěně, nebo na zahradě věnovali. Každý, i sebemenší výkon, byl odměněn hlasitým potleskem. Příště už se nebudeme tolik obávat a moc se těším, až budeme stěnu zdolávat znovu.   Páťáci

lezen 1  lezen 2
lezen 3 lezen 4

 


 

 

 

Copyright © 2011 Základní škola a Mateřská škola, Všechna práva vyhrazena.