Beseda o zdravé výživě

V rámci primární prevence a spolupráce rodičů našich žáků se školou, přišla mezi nás odbornice na zdravou výživu paní Iva Krečmerová, maminka bývalého žáka Martina. Besedy se zúčastnily třídy: 9. B, 9. C, 9. D a 6. třída. Dozvěděli jsme se zajímavé věci, zasoutěžili jsme si. Nejlepším aktivním účastníkem, „znalcem na zdravou výživu“, byl vyhlášen Lukáš Holubek, žák 6. třídy. Těšíme se na další zajímavé akce v rámci primární prevence v naší škole.
Žáci z novinářského kroužku

Přednáška o zdraví
V úterý 24. září 2019 ve druhé a třetí vyučovací hodině jsme měli přednášku o zdravé výživě. Dozvěděli jsme se, že nejdůležitějším jídlem dne je snídaně. A že večeřet máme tři hodiny před spaním, aby nám nebylo v noci špatně. Taky že je zdravé jíst hodně ovoce, zeleniny a ořechů, ale je důležité jíst i maso. Druhým tématem bylo pečování o nohy. Nakonec byla soutěž, měli jsme odpovědět na pět otázek a já jsem vyhrál. Přednáška se mi moc líbila.
Lukáš Holubek, 6. A

 

 zdrvyziva2   zdrvyziva
 zdrvyziva3   zdrvyziva4 

 


 

Copyright © 2011 Základní škola a Mateřská škola, Všechna práva vyhrazena.