23. Malé vánoční radosti

Ve středu 18. prosince 2019 se konala vánoční besídka. Nejprve jsme se všichni sešli před školou, kde měla proslov paní ředitelka a pan zástupce v nádherných kostýmech „santíků“. Poté jsme se přesunuli do komunitního centra „Všichni spolu“, které je kousek od školy. Tam jsme vystupovali s dramatickým kroužkem. Některé děti recitovaly básně. Já jsem recitovala básničku, kterou napsal můj bývalý spolužák Denis Alexa. Byla jsem trochu nervózní, ale zvládla jsem to. Potom se šlo do školy, kde bylo nachystané občerstvení, karaoke, sportovní a výtvarné aktivity. Celý večer probíhal v ruském stylu. Mohli jsme se vyfotografovat v kostýmech z Mrazíka ve „fotokoutku“. Zažili jsme i soutěž v loupání ořechů s Marfušou, kterou pořádala paní Markéta a paní Soňa. Paní Markéta byla úžasná Marfuška a mohli jsme se s ní i vyfotografovat. I na občerstvení byly kromě špekáčků různé ruské speciality. Všechno se mi moc líbilo, ale nejlepší bylo zpívání koled a vystoupení s „dramaťákem“. Příští rok přijdu určitě znovu, i když budu chodit už na střední školu.
Alžběta Kočicová, 9. B

 

23mvr   23mvr2

 


Copyright © 2011 Základní škola a Mateřská škola, Všechna práva vyhrazena.