Advent plný křídlení 2018

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 jsme se zúčastnili s naším Sdružením BES benefiční akce Advent plný křídlení, který představuje 50 neziskových organizací. Tato úžasná akce probíhala od 15:00 do 20:00 hod v Gongu v Dolní oblasti Vítkovic. Hlavní program byl zahájen v 17:00 hod rozsvěcením vánočního stromečku. Dále jsme se mohli podívat na bubnování, hru na saxofon, vystoupení členů neziskovek se zpěvem, hudbou a tancem. Velkým překvapením byl host večera známý zpěvák Patrik Kee. Celý program uváděli a skvěle moderovali Nikol Birklenová a Radek Erben. Neziskové organizace se zde mohly zviditelnit prodejem vlastních výrobků, měly příležitost navázat spolupráci, nebo jen tak si popovídat a užít si pěkné odpoledne a podvečer. Již teď se těšíme na příští rok.

advent1   advent2

 


 


Copyright © 2011 Základní škola a Mateřská škola, Všechna práva vyhrazena.