Advent plný křídlení 2019

Rok utekl jako voda a my jsme se těšili na úžasnou akci s názvem Advent plný křídlení. Několik týdnů před tím jsme vyráběli vánoční ozdoby, přáníčka, adventní věnce, svícny a další drobné dárky, které jsme pak prodávali, a tak potěšili nejen naše blízké, ale i všechny návštěvníky této akce, kteří se přišli 28. 11. 2019 do multifunkční auly Gong – Dolní Vítkovice podívat. Prodej výrobků byl již od 15:00 hod, ale hlavní program začal rozsvěcením vánočního stromečku v 17:00 hodin. Dále jsme mohli vidět vystoupení zpěváka Patrika Kee, talent virtuózního klavíristy Denise Szalbota, módní přehlídku a vystoupení členů neziskových organizací. Neméně důležité bylo vyhlášení tyrkysové sbírky. Celou akcí prováděla Kateřina Hubertová a Radek Erben. Jako každý rok jsme měli šanci prožít nádherné odpoledne.

ak1   ak2


 

 

Copyright © 2011 Základní škola a Mateřská škola, Všechna práva vyhrazena.