Projektový den Kudy z nudy

V měsících říjen až listopad se žáci 5. až 9. třídy společně mezi sebou domluvili a naplánovali si výlet do krásných a zajímavých míst Moravskoslezského kraje. A kam je srdce táhlo??? Třídy 6.B, 7. 8. a 9.A se vydaly na Pustevny. Zašly se podívat k soše Radegast a ke kapličce. Třídy 5.A, 5.B, 6.A, 9.B a 9.D jely na Staré Hamry. A žáci mediálně-novinářského kroužku si zajeli do Opavy a navštívili historická místa tohoto města. Ve škole v hodinách informatiky, českého jazyka nebo pracovního vyučování pak žáci vytvořili papírový výstup s informacemi a fotografiemi a prezentaci v powerpointu. Ve čtvrtek před rozdáním vysvědčení se všichni sešli v 8. třídě a postupně své spolužáky seznámili s místy a průběhem jejich výletu. Žáci 9.A připravili malý zábavný kvíz, žáci 8. třídy vtipnou scénku. Dvouhodinové setkání bylo velmi zajímavé, poučné a velmi rychle uteklo. Cílem tohoto projektového dne bylo poskytnout tipy a nápady na další výlety. Všechny papírové výstupy jsou vyvěšeny na chodbě v prvním patře na budově Pokorného. Celý projekt vznikl v rámci EVVO a Erasmus+.

kudy

 

 


 

Copyright © 2011 Základní škola a Mateřská škola, Všechna práva vyhrazena.