VALENTÝN - 2020

V pátek 7. února 2020 jsme ve škole oslavili svátek sv. Valentýna. Oslava probíhala trochu předčasně, protože Valentýn - 14. února připadl letos na jarní prázdniny. Loňští výherci soutěže o Valentýna roku Vendulka Hillová a Péťa Pokorný se převlékli za roztomilé růžové amorky. Obešli všechny třídy a rozdávali Valentýnky, které si děti vzájemně vyrobily ve výtvarné výchově. Amorci svými převleky vykouzlili úsměvy na tvářích všech. Doprovázela je paní Markéta s paní Haničkou, které dávaly dětem na tváře červená razítka ve tvaru srdce jako symbol Amorova polibku! Nejvíce přáníček dostala letos Alžbětka Kočicová a stala se tak Valentýnkou roku 2020. Těsně v patách ji však byla naše oblíbená paní ředitelka Jana, která dostala také množství přáníček od tajných ctitelů z naší školy. Svátek lásky se i letos vydařil a rozehřál srdce spoustě dětem i dospělým.
                                                                         Žáci z novinářského kroužku

 

valentn1   valentn2
valentn3 valentn4

Copyright © 2011 Základní škola a Mateřská škola, Všechna práva vyhrazena.