Jak se daří 9. D

Přestože teď nemůžeme do školy, máme spolu kontakt díky internetu a mobilním telefonům. Všem dětem chybí hlavně kamarádi, ale zase se jim líbí, že ráno nemusí vstávat. Snaží se plnit domácí úkoly a k tomu dělají spoustu užitečných i zábavných věcí.

Honzík pomáhal sázet cibulku a třeba vysává.

honza   honza1

Vojta pekl bábovku, chodí na procházky, myje nádobí, taky začal vysávat a dělá s maminkou velikonoční výzdobu.

dasa1   dasa2

Julie se také rozhodla víc mamince pomáhat a stará se třeba o sušičku, hraje s bráškou hru na poklad a každý den dělá věci do školy.

juli   juli1

Dalibor také pomáhá mamince na zahrádce.

Niki se naučila nové hry s celou rodinou, hodně cvičí – rehabilituje po operaci a učí se i z internetu v programu učitelka. Hlavně Nikolka oslavila 17. narozeniny a my jí všichni blahopřejeme a těšíme se na to, až se zase uvidíme.

niki1   niki2

Taky moc děkuji rodičům za jejich skvělé zvládání této situace. Dáša 

Copyright © 2011 Základní škola a Mateřská škola, Všechna práva vyhrazena.