VELIKONOCE 2020

velikonoce1

Velikonoční výzdoba školní zahrady

velikonoce2

Jarní úprava školních záhonků po zimě

Letošní Velikonoce jsme, bohužel, nemohli oslavit společně. Každý rok před Velikonocemi se chystá velká jarní výstavka výrobků žáků a učitelů. Celá škola je prostoupena jarní náladou, výzdoba na nás dýchá z každého koutu. Malují se vajíčka, vyrábí se keramické ozdoby a vytváří se různé jarní dekorace. Rodiče se účastní se svými dětmi každoroční velikonoční dílničky. Kromě toho vždy školu provoní lahodné velikonoční pokrmy, které žáci vyrábí v rámci pracovních činností a různých kroužků. Tento rok je však všechno jinak. Nebylo nám bohužel umožněno strávit předsváteční dny spolu ve škole. A tak každý z nás velikonoční svátky a přípravu na tyto dny prožil pouze doma v rodinném kruhu. Abychom však tuto náladu všichni společně sdíleli, posílali jsme si alespoň fotografie naší domácí výzdoby a kulinářských výtvorů. Děkujeme všem, kteří se podělili o svou domácí velikonoční atmosféru, a už se těšíme na příští rok, kdy si vše vynahradíme.

velikonoce3

Maty pekl a zdobil se svou sestřičkou jarní muffiny

velikonoce4

Maty zdobil velikonoční vajíčka