VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH 1.A TŘÍDY

Třídní učitel: Mgr. Lucie Kundrátová

Email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Počet dětí: 7

1.a

Zajímavé setkání

V rámci prevence negativních jevů se uskutečnila 2. října 2020 na 1. stupni naší základní školy beseda s příslušnicí Městské policie Ostrava. Tentokrát se akce zúčastnila 1. třída, 2. třída a 4. B. Vyprávění paní policistky bylo doprovázeno spoustou obrázků s příběhy. Děti se poučily o tom, jak se chovat na cestách, o bezpečnosti v domácím prostředí, hlavně neotvírat cizím osobám, nehrát si s ohněm. Děti byly nadšené, aktivně se zapojovaly a na konci dostaly hezké odměny.

Denisa A. a Alena K.

 

alena1   alena2


 Copyright © 2011 Základní škola a Mateřská škola, Všechna práva vyhrazena.