VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH 3.B TŘÍDY

Třídní učitel: Michal Zedníček DiS.

Email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Počet žáků: 7

 

ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

Naše pololetní vysvědčení

Dne 28. 1. 2021 nám pan učitel Michal slavnostně předal pololetní vysvědčení. I když už jsme věděli, jaké známky nás čekají, tak jsme všichni měli velkou radost z pěkných známek. Není totiž vysvědčení jako vysvědčení, ale protože jsme se hodně snažili a plnili zadané úkoly, tak kromě vysvědčení jsme měli také malé občerstvení, které nám připravily naše paní asistentky. Mohli jsme si popovídat, zasmát se, no prostě pohoda. A jsme všichni moc rádi, včetně našeho pana učitele, paní učitelky Aleny, paní asistentky Míly a Marcelky, že můžeme chodit do školy, učit se a setkávat s kamarády ze třídy. Můžeme tak lépe zvládat toto těžké koronavirové období.

3. B a redaktorka školního časopisu Alena K.

 

alena1  

 


Copyright © 2011 Základní škola a Mateřská škola, Všechna práva vyhrazena.