VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH 5.C TŘÍDY

Třídní učitel: Mgr. Martin Buroň

Email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Počet žáků:

 

ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

Hipoterapie - Ranč Duhová víla

 Třída 5.C na ranči v Plesné: 

video

 

Výlet do Kopřivnice

Dne 18. 9. 2020 navštívily třídy 5.A, 5.C a 7.B Technické muzeum v Kopřivnici. Prohlídka s odborným výkladem paní průvodkyně byla velmi zajímavá. Žáci se dozvěděli mnoho zajímavostí a technických údajů o autech osobních, nákladních, sanitních i hasičských. Do posledního jmenovaného si mohli dokonce i sednout a vyfotit se. Výlet se všem líbil. Děti se shodly na tom, že by se do muzea chtěly někdy opět podívat.

pavla1   pavla2
pavla3 pavla4

 

SCHRÁNKA DŮVĚRY

FACEBOOK

Copyright © 2011 Základní škola a Mateřská škola, Všechna práva vyhrazena.