Relaxačně pohybový kroužek

-          Hlavní náplní je pohyb podle Natalie Popov - plasticko–kognitivní způsob pohybu.

-          Pohyb má blízko k pohybově-taneční terapii.

-          Zlepšení vnímání vlastního těla a sebe sama.

-          Nacházení nových možností pohybu.

-          Relaxace, zklidnění, soustředění.

-          V případě, že se nám bude dařit, nacvičíme krátké vystoupení.

Termín konání kroužku je každé liché úterý od 14.00 do 15.00 hodin. První lekce bude 10.10 2017. Termíny budou na nástěnce kroužků v přízemí školy.

Kroužek vede: Dáša Vašíčková 608 975 889, dále pomáhají Jarka Stanovská, Petra Ištuková, Martina Hájková

img 4820   img 4825
img 4834 img 4840

img 2161  img 2162

tance1   tance2
tance3 tance4

Kroužek slouží k celkovému uvolnění a zklidnění organismu dětí. Je vhodný zejména pro neposedné a neklidné děti. Děti se zde učí aktivně odpočívat, poznávat samy sebe a své reakce při  relaxační hudbě, hrách,poslechu pohádky a při spolupráci s ostatními dětmi. Relaxační kroužek pomáhá dětem obstát v dětském kolektivu a posilovat zdravé sebevědomí.