Návštěva pizzerie

Akce s velkým „A“

Dne 6. března 2013 se uskutečnila akce novinářského kroužku v pizzerii „TO GO“ v Ostravě – Porubě. Zajímavé bylo to, že kromě malých novinářů, přišli i jejich rodiče, učitelé a vedení školy. Všichni se společně pobavili, zasmáli, ochutnali pizzu a lahodné drinky. Sešlo se nás opravdu hodně, přišla nás pozdravit i bývalá paní učitelka Marie Matějová.Takovou akci tento podnik ještě nepamatuje, jak přiznal samotný majitel – pan David. Nezbývá nám nic jiného, než se těšit na další akci v tomto příjemném prostředí s úžasnými lidmi.

Žáci z novinářského kroužku

 


 

Návštěva pizzerie

Dne 6. 3. 2013 jsme se vydali s „novinářem“ do pizzerie. Sešlo se nás hodně, přišli rodiče, my i učitelé. Když jsme tam přišli, tak jsme se usadili. Skoro jsme si neměli kam sednout. Nakonec jsem seděl s paní učitelkou Katkou Marečkovou. Já jsem si dal pizzu „ Itálii “ a zadarmo jsem měl ještě pizzu „ Funghi “. Pak jsem si dal k první pizze k pití Coca-colu. Na pizzu jsem musel čekat až do 15:45hod., ale nakonec jsem se dočkal, a za to mě paní Katka pochválila. Naštěstí jsem se nenudil, protože jsem si povídal s paní Kačenkou Marečkovou. Pak jako gentleman jsem se o pizzu rozdělil s paní Kačenkou. Byl jsem moc rád, že jsem seděl s paní Kačenkou. Byla tam i paní Alena. Moc se mi to líbilo, jen je škoda, že tam nebyla i krásná paní Petra Ištuková.

Filip Juhos, 7. A


Copyright © 2011 Základní škola a Mateřská škola, Všechna práva vyhrazena.