Advent plný andělů 2013

28. 11. 2013 se uskutečnil již 8. ročník významné charitativní akce „Advent plný andělů“, tentokrát v Gongu ve Vítkovicích. Celým večerem provázel, jako vždy, moderátor Aleš Juchelka s hezkou mladou společnicí, herečkou ze seriálu „Ulice“. Zpívalo se, tančilo. Naši školu reprezentovali žáci Karin Havlasová, Mariola Lyčková a Miroslav Fišer, kteří vystoupili s autorským čtením básní. Také nás nezklamal Martin Krečmer, zazpíval se svou kamarádkou nový rap přímo s tematikou večera plného andělů. Akce se všem velmi líbila, dýchla na nás již vánoční atmosféra. Přišlo hodně diváků, kteří si mohli od neziskových organizací zakoupit na stáncích různé vánoční dárečky.                                                                   Žáci z novinářského kroužku

 

advent 28112013-1

advent 28112013-2

 


 

Copyright © 2011 Základní škola a Mateřská škola, Všechna práva vyhrazena.