Poslední setkání s panem Barvičkou - 27. 11. 2013

Názory žáků 6. třídy na terapii loutkou Terapie loutkou se mi líbí. Bylo to legrační, uvolnila jsem se, zacvičili jsme si. Hlavní postavou je pan Barvička, je legrační. Vždy něco vyrábíme, třeba jídlo z papíru, pekli jsme cukroví, balili dárky. Karolína Janová               

Je to hezké moc a pěkné. Mně se terapie loutkou líbila, hlavně se mi líbilo, jak pan Barvička hledal kamarádku.  René  Richter  

Terapie loutkou se mi líbila, protože se mi nejvíce líbilo, jak šel pan Barvička hledat kamarádku. Potěšilo mě, jak jsme vyráběli jídlo, jak jsme dělali ta strašidla a loďku. Ráda probouzím pana Barvičku, líbí se mi, jak odkrýváme to víčko a on se probudí.   Jitka Vilímová

     

4loutky 3loutky

 


Copyright © 2011 Základní škola a Mateřská škola, Všechna práva vyhrazena.