„Boom&Boom“

Názor na hudební kroužek
V hudebním kroužku se zaměřujeme na rytmický nástroj bubny. Asi nejvíce kvůli tomu, že nás to baví. Dříve kroužek vedl pan David, pak se k němu přidala i paní Markéta. V kroužku je nás teď dvanáct, protože pan David odešel. Zrovna nacvičujeme na vánoční besídku. Už se těším, až se předvedeme v sále na podiu. Líbilo se mi, když jsme si minulý rok pozvali rodiče, aby si vyzkoušeli bubnovat s námi. Tento kroužek je super!!!
Denisa Vinárková, 6. A

 


 


Hudební kroužek
V hudebním kroužku bubnujeme. Máme tam různé druhy bubnů. Do kroužku chodím já, Štěpán, Deniska, Anet, Tomáš, Natka, Mája, Sára, Denis a Dominik. Kroužek vede paní Markéta, která bubnuje na ten nejlepší buben. Bubnuje s námi i Miki, přestože už nechodí do naší školy. Ale hudební kroužek je až po škole, takže to Miki v pohodě stihne. Vždycky když bubnujeme, tak se mi to plete, ale jinak jsou bubny úžasné.
Vendula Štěrbová, 6. A

 


 

Názor na bubny
Ve škole máme hudební kroužek. Probíhá každý týden v pondělí po vyučování. Chodím tam se svojí nejlepší kamarádkou. Kroužek vede paní Markéta, která má s námi zatím trpělivost. Bubnování mě velmi baví.
Aneta Vnenčáková, 6. A

hud7   hud8  


 

Copyright © 2011 Základní škola a Mateřská škola, Všechna práva vyhrazena.