VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH 4.TŘÍDY

Třídní učitelka: Mgr. Šárka Janovská

počet žáků ve třídě: 10

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŠKOLNÍ ROK 2018 / 2019

4.aaaa

MIKULÁŠ VE 4.TŘÍDĚ

m2   m4
m6 m7

ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

trida3a

trida3aa

MIKULÁŠ VE TŘÍDĚ

Už jsme velcí školáci třeťáci, ale když se ve dveřích naší třídy objevil Mikuláš s Andělem a Čertem, byli jsme hodně překvapeni. Ti, kteří, neměli čisté svědomí, slibovali nápravu, aby jim bylo odpuštěno. Nakonec vše dobře dopadlo, všichni dostali balíček a společně zazpívali písničku.

mik1   mik2
mik3 mik4

Výlet do Jistebníku.

Po říjnovém průzkumu centra Ostravy se 3. třída vydala na výlov rybníku v Jistebníku.

Je zde asi 30 rybníků a my jsme již v 7:30 hod. uháněli vlakem na výlov největšího rybníka Bezruč.

Byl to veliký zážitek. Kapři měřili nejméně půl metru. V kádích se proháněli kromě kaprů také sumci, štiky, tolstolobici, amuři a dokonce vodní želvy v čele s velikou želvou.

Obohaceni velkým poznáním jsme výlet završili v místní restauraci teplým čajem, u kterého jsme si povídali o zážitcích z výlovu.

vr 1

vr 2

vr 3   vr  4

Poznávací vycházka do centra Ostravy.

Vydali jsme se na dobrodružnou výpravu do centra Ostravy, kde jsme pátrali po památkách ,stavbách a zajímavých místech.

Seznámili jsme se s nimi na obrázcích v prvouce a našim úkolem na vycházce bylo najít je v centru města.

Nejvíce se nám líbila vyhlídka z radniční věže.

ostrava 2   ostrava 1
ostrava 3 ostrava 4