VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH 5.A TŘÍDY

Třídní učitelka: Mgr. Helena Šťastná

Email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

počet žáků ve třídě: 7

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŠKOLNÍ ROK 2018 / 2019

5.a

 

Velký svět techniky

V pátek 15. března 2019 jsme se společně s 5.B a 9.D vydali na výstavu "TĚLO A TECHNIKA - Jak technika pomáhá hendikepovaným" do Velkého světa techniky. Nejvíce se nám líbilo auto s výsuvným sedadlem, boxem pro vozík na střeše a nájezdovou plošinou. Zkusili jsme si nejrůznější pomůcky a vyzkoušeli jízdu na vozíku po různých površích.

svt techniky 1   svt techniky 2


Oslava narozenin v 5.A

 

V pondělí 4. března 2019 jsme v 5.A oslavili narozeniny Michaela, Petra a Lukáše. Dali jsme si pořádně do nosu, snědli jsme celý dort a vypili tři láhve dětského šampusu. Zhlédli jsme film Maxinožka a celou oslavu jsme si náramně užili. Těšíme se na další narozeniny!

5.trida1   5trida2
5trida3 5trida4

 


 

 

Lyžování na Vaňkově kopci

V pondělí 18. února 2019 jsme poprvé stáli na lyžích. Byli jsme moc šikovní a příště zdoláme i velkou sjezdovku.

lye 1   lye 2


ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

trida4.a

 


 ŠKOLNÍ ROK 2016/2017

 

img-33

 
 

Copyright © 2011 Základní škola a Mateřská škola, Všechna práva vyhrazena.