VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH 5.A TŘÍDY

Třídní učitelka: Mgr. Helena Šťastná

počet žáků ve třídě: 7

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŠKOLNÍ ROK 2018 / 2019

5.a

Hipoterapie Plesná

V úterý 9. 4. 2019 jsme navštívili Ranč Duhová víla v Plesné, kde jsme se naučili jak se o koně starat a za odměnu jsme se s nimi prošli lesem.

hipo 1   hipo 2
hipo 3 hipo 4

Lázně Klimkovice

Ve čtvrtek 21. března 2019 jsme navštívili našeho spolužáka Lukáše v lázních. Výlet se velmi vydařil a den jsme úspěšně zakončili v cukrárně.

lzn

Velký svět techniky

V pátek 15. března 2019 jsme se společně s 5.B a 9.D vydali na výstavu "TĚLO A TECHNIKA - Jak technika pomáhá hendikepovaným" do Velkého světa techniky. Nejvíce se nám líbilo auto s výsuvným sedadlem, boxem pro vozík na střeše a nájezdovou plošinou. Zkusili jsme si nejrůznější pomůcky a vyzkoušeli jízdu na vozíku po různých površích.

svt techniky 1   svt techniky 2

Oslava narozenin v 5.A

V pondělí 4. března 2019 jsme v 5.A oslavili narozeniny Michaela, Petra a Lukáše. Dali jsme si pořádně do nosu, snědli jsme celý dort a vypili tři láhve dětského šampusu. Zhlédli jsme film Maxinožka a celou oslavu jsme si náramně užili. Těšíme se na další narozeniny!

5.trida1   5trida2
5trida3 5trida4

Lyžování na Vaňkově kopci

V pondělí 18. února 2019 jsme poprvé stáli na lyžích. Byli jsme moc šikovní a příště zdoláme i velkou sjezdovku.

lye 1   lye 2

ŠKOLNÍ ROK 2017/2018