VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH 3.B TŘÍDY

Třídní učitelka: Mgr. Lucie Kundrátová

počet žáků ve třídě: 6

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŠKOLNÍ ROK 2018 / 2019

3.b

ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

trida2.b

img-1b

ŠKOLNÍ ROK 2016/2017

První výlet  - IKEA

Na začátku září jsme se sešli jako nový kolektiv ve třídě 1.B, a ještě během prvního měsíce jsme se zúčastnili dvou výletů. Jako první jsme vyrazili do obchodního domu IKEA. Chtěli jsme si vyzkoušet, jak se nám bude všem společně cestovat. Také jsme chtěli naší paní učitelce, asistentce a vychovatelce ukázat, že IKEA pro nás není nic neznámého, umíme se slušně chovat mezi lidmi a nakupovat!

ikea1   ikea2

Druhý výlet - Planetárium

V měsíci říjnu nás čekaly další zajímavé události. Vyrazili jsme se podívat na hvězdy a vesmír do Planetária v Ostravě. Viděli jsme hvězdnou oblohu a poté krásný film o životě stromů. Na závěr jsme se prošli po expozici Planetária, kde jsme si mohli prohlédnout a vyzkoušet různé věci, třeba spustit tornádo. Taky jsme se natočili na krátké video, jak stojíme a poskakujeme na Měsíci.

plan2        plan1

Třetí výlet - ZOO Ostrava

Náš další společný výlet směřoval za zvířátky do ZOO Ostrava. Měli jsme krásné počasí a v ZOO se nám moc líbilo. Nejdéle jsme se zdrželi u slonů, velmi jsme si užili i pobyt u zvířat na statku, kde jsme viděli ovce, kozy, taky morčata a králíky. Dále jsme se mohli podívat na to, jak dlouho dokáží hroši vydržet pod vodou, a projít se expozicí Noční Tanganika, kde byla téměř úplná tma. Naštěstí jsme se nebáli!

zoo1  zoo2
zoo3 zoo4