VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH TŘÍDY 9.C

 

Třídní učitelka: MgA. Markéta Hermanová

Email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Počet žáků: 8

trida9c

 


 

 ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

9.b

Vánoční trhy v Ostravě - 2017

Dne 4. 12. 2017 jsme byli na vánočních trzích v centru Ostravy. Dívali jsme se na výrobky, které prodávali ve stáncích. Koupili jsme rodičům vánoční svíčky ve tvaru hvězdičky. Vyfotografovali jsme se u vánočního stromečku. V jednom ze stánků měli kozu, lamu, ovečku, oslíka a poníka. Zvířátka jsme si hladili. Zašli jsme se ohřát do cukrárny, kde jsme se potkali s panem Davidem a jeho dětmi ze školy. Dali jsme si čaj s ovocem.  Celou dobu nám sněžilo a výlet jsme si moc užili.

Kolektiv 9. C

trhyostrava   trhyostrava2


img-8c

 


 

ŠKOLNÍ ROK 2016/2017


NAROZENINOVÁ OSLAVA V 8.C

 

oslava   

oslava2

oslava3

oslava4

oslava5

oslava6

oslava7 oslava8

Copyright © 2011 Základní škola a Mateřská škola, Všechna práva vyhrazena.