VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH TŘÍDY 9.C

Třídní učitelka: MgA. Markéta Hermanová

Počet žáků: 6

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŠKOLNÍ ROK 2018/2019

9c 1

ÚSPĚŠNÁ HIPOTERAPIE

19. září 2018 jsme jeli s naší třídou na hipoterapii do Plesné. Nejprve jsme koně připravovali na jízdu. Česali a kartáčovali jsme je a čistili jim kopyta. Potom jsme koně vodili přes překážky. Nakonec jsme jeli na koních do lesa a potom po cestě zase zpátky. Jako první jel Maty F., který seděl na koni úplně poprvé. Za ním Denďa, Luky, Domča a druhý Maty jel na koni úplně vzadu. Po jízdách jsme byli v cukrárně „Kafrárna“. Dali jsme si svačinku, džusík a brambůrky. Všem se to moc líbilo a chceme jet znovu.
Kolektiv 9. C

hipo1   hipo2

ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

trida9c

TŘÍDNÍ FOTO

9.b

Vánoční trhy v Ostravě - 2017

Dne 4. 12. 2017 jsme byli na vánočních trzích v centru Ostravy. Dívali jsme se na výrobky, které prodávali ve stáncích. Koupili jsme rodičům vánoční svíčky ve tvaru hvězdičky. Vyfotografovali jsme se u vánočního stromečku. V jednom ze stánků měli kozu, lamu, ovečku, oslíka a poníka. Zvířátka jsme si hladili. Zašli jsme se ohřát do cukrárny, kde jsme se potkali s panem Davidem a jeho dětmi ze školy. Dali jsme si čaj s ovocem.  Celou dobu nám sněžilo a výlet jsme si moc užili.

Kolektiv 9. C

trhyostrava   trhyostrava2