VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH TŘÍDY 9.B

 

Třídní učitelka: Mgr. Hana Veselá

Email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Počet žáků: 6

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

ŠKOLNÍ ROK 2018 /2019

Svět techniky 24. 4. 2019

Se třídou jsme se vydali do Velkého světa techniky v Dolní oblasti Vítkovic. Jako první jsme viděli vědeckou show zaměřenou na plyny, kde nám ukázali různé experimenty, které jsme si vyzkoušeli na vlastní kůži. Poté jsme se přesunuli na výstavu Tělo a technika, kde byly různé pomůcky, hry apod., které pomáhají lidem s handicapem. Moc jsme si to užili a těšíme se na další návštěvu!
 
svet techniky 9.bHipoterapie 16. 4. 2019

V dubnu jsme se po zimní pauze vydali znova podívat na koníky v Plesné. Narodily se tam právě dvě hříbátka. Koně jsme vykartáčovali, vyzkoušeli jsme si je vést přes překážkovou dráhu a nakonec vyjeli na projížďku do lesa. Celou akci jsme zakončili v cukrárně, kde jsme si dali sladkou tečku.
hipo 16-4

 


 

Mikuláš 6. 12. 2018

Dne 6. 12. uspořádala naše třída spolu s 9.D Mikuláše s čerty a anděly pro celý druhý stupeň naší školy. Moc jsme si to užili a hodné děti obdarovali zvlášť dobrou čokoládou. Ty zlobivé potom čerti chtěli odnést, avšak Mikuláš jim domluvil, aby dostali ještě jednu šanci :)
 
mikulas2   mikulas 612Rybaření 19. 10. 2018

 

Dne 19.10. jsme šli se školou rybařit, měli jsme půjčené dva pruty a celou dobu průběžně rybařili. První rybu chytil Ondra - byl to malý okoun. Dohromady jsme chytli osm malých rybek. Rozdělali jsme oheň a opékali špekáčky, když v tom Jenda chytil obrovskou štiku. Nakonec nám zůstala úžasná fotka se všemi účastníky naší výpravy a samozřejmě i se štikou.
ryby 2   ryby 1910

 


 

 


9.bb   9.bbb
9.bbbb 9.bbbbb

 


 

ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

trida8b1  

trida8b2

 

trida8b3

trida8b4

 

trida8b5

 


 ŠKOLNÍ ROK 2016/2017

fotka2  fotka3
fotka1

 
 

Copyright © 2011 Základní škola a Mateřská škola, Všechna práva vyhrazena.