VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH TŘÍDY 9.B

Třídní učitelka: Mgr. Hana Veselá

Počet žáků: 6

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŠKOLNÍ ROK 2018 /2019

Svět techniky 24. 4. 2019

Se třídou jsme se vydali do Velkého světa techniky v Dolní oblasti Vítkovic. Jako první jsme viděli vědeckou show zaměřenou na plyny, kde nám ukázali různé experimenty, které jsme si vyzkoušeli na vlastní kůži. Poté jsme se přesunuli na výstavu Tělo a technika, kde byly různé pomůcky, hry apod., které pomáhají lidem s handicapem. Moc jsme si to užili a těšíme se na další návštěvu!

svet techniky 9.b

Hipoterapie 16. 4. 2019

V dubnu jsme se po zimní pauze vydali znova podívat na koníky v Plesné. Narodily se tam právě dvě hříbátka. Koně jsme vykartáčovali, vyzkoušeli jsme si je vést přes překážkovou dráhu a nakonec vyjeli na projížďku do lesa. Celou akci jsme zakončili v cukrárně, kde jsme si dali sladkou tečku.
hipo 16-4

Mikuláš 6. 12. 2018

Dne 6. 12. uspořádala naše třída spolu s 9.D Mikuláše s čerty a anděly pro celý druhý stupeň naší školy. Moc jsme si to užili a hodné děti obdarovali zvlášť dobrou čokoládou. Ty zlobivé potom čerti chtěli odnést, avšak Mikuláš jim domluvil, aby dostali ještě jednu šanci :)

mikulas2   mikulas 612

Rybaření 19. 10. 2018

Dne 19.10. jsme šli se školou rybařit, měli jsme půjčené dva pruty a celou dobu průběžně rybařili. První rybu chytil Ondra - byl to malý okoun. Dohromady jsme chytli osm malých rybek. Rozdělali jsme oheň a opékali špekáčky, když v tom Jenda chytil obrovskou štiku. Nakonec nám zůstala úžasná fotka se všemi účastníky naší výpravy a samozřejmě i se štikou.
ryby 2   ryby 1910

9.bb   9.bbb