POKLADY ZEMĚ

Dne 10. dubna jsme se vypravili s dětmi, které jsou přihlášeny do fotografického kroužku, na výlet do Ostravy – Plesné. Do Plesné jsme se přiblížili linkovým autobusem. Zbytek cesty jsme došli pěšky. První naše kroky vedly do koňského výběhu. Fotografickým tématem byly totiž tento den ,,POKLADY ZEMĚ“. Toto téma vyhlásila jako každoroční výtvarnou a fotografickou soutěž ZŠ Ostrčilova. Děti byly proto velmi rády, že jim bylo umožněno nafotit si koně zblízka přímo v ohradě. Nezapomněli jsme se zastavit také v naší oblíbené kavárničce Kafrárně, kde jsme se občerstvili a připravili se na cestu pěšky do školy. Zvolili jsme příjemnou trasu lesem kolem potoka. Kromě různých přírodních zákoutí jsme viděli také kaluž plnou žabích vajíček. Vše jsme samozřejmě nafotografovali. Všichni účastníci výletu byli po návratu do školy sice unaveni, ale plni nových zážitků.

foto7   foto8
foto9 foto10

  

Copyright © 2011 Základní škola a Mateřská škola, Všechna práva vyhrazena.