Vernisáž výstavy ,,Pohled do jiného a přece stejného světa" 2015

Dne 6. května proběhla vernisáž 6. ročníku mezinárodní výstavy výtvarných prací osob s poruchami autistického spektra ,,Pohled do jiného a přece stejného světa". Vernisáž s předáváním cen proběhla ve foaye Nové scény Vlast ve Frýdku-Místku. Mezi TOP třinácti oceněnými pracemi se umístila kresba snového městečka od Romana Fliegera, žáka 7. třídy. Mezi vystavenými dílky se objevil i obrázek žákyně 5.B Anety Novákové. Na výstavě zářily sytě barevné obrázky Denisa Alexy a Patrika Švengra z šestého ročníku, které dostaly diváky do příjemné a pohodové nálady. Pozadu nebyly ani práce deváťáků Evy Michalové, Zuzany Rajnochové, Jana Hůly, Jana Miksy, Saši Otiska. Komisi složenou z odborníků, kteří vybírali výtvory dětí na výstavu, zaujal i obrázek Lukáše Vávry z 6.A, který zobrazoval svět počítačových her. Vernisáž byla velice povedená a kromě uměleckých dílek na nás čekalo i výborné občerstvení. Děkujeme SŠ, ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, p.o., která tuto soutěž pořádá a přejeme spoustu úspěchů i v dalších ročnících.

auti1   auti3
auti2 auti4


Copyright © 2011 Základní škola a Mateřská škola, Všechna práva vyhrazena.