Základní škola a Mateřská škola, Ostrava - Poruba,
Ukrajinská 19, příspěvková organizace
  Ukrajinská 19/1535 708 00 Ostrava – Poruba

Advent v 6.A

Třída 6.A si užila vánoční čas při mnoha akcích. Začali jsme 6.12. projektovým dnem vánoční svátky, při kterém nás navštívil Mikuláš, anděl a čert. Během projekového dne děti splnily úkoly - výroba adventního věnce, pouštění lodiček, házení střevíce, věštění ze sedmi hrnečků, krájení jablka, zdobení baňky a pečení perníčků. Ve čtvrtek 16.12. jsme zhlédli pokračování filmu Addamsova rodina v kině Cinestar a v pátek 17.12. jsme navštívili Skalka Park. Další týden byl také nabitý, v pondělí 20.12 jsme navštívili výstavu Betlémy, zvyky a tradice, v úterý 21.12. jsme se v rámci projektu Erasmus+ podívali na Pustevny. Ve středu 22.12. si děti vzájemně předaly vánoční dárky a oslavili jsme narozeniny a svátek dětí.

Odkaz na celou fotogalerii akce: ZDE

Obrázky

20.12.2021