Den Země v Bělském lese - 6.třída

Ve středu 23. 4. 2025 jsme se zúčastnili (žáci 6. třídy) akce pořádané ke Dni Země, která se konala v Bělském lese. Hned u startu jsme obdrželi lístek, na který jsme pak u jednotlivých stanovišť za splnění úkolu dostávali razítko. Úkoly byly různého typu – vědomostní i sportovní. Za nasbíraná razítka jsme dostali odměnu. Na závěr jsme se šli ještě podívat na zvířátka v areálu Lesní školy. Celý den se vydařil a pěkné počasí k tomu bylo za odměnu.

více fotek v galerii



  24.04.2025