Základní škola a Mateřská škola, Ostrava - Poruba,
Ukrajinská 19, příspěvková organizace
  Ukrajinská 19/1535 708 00 Ostrava – Poruba

Čtenářský klub v knihovně aneb nejen Babička drsňačka

Na naší oblíbené pobočce KMO v Ostravě - Svinově si pro nás paní knihovnice připravila zajímavé informace z Walliamsova života pracovního (víte, že je také herec?) i soukromého (víte, že se léčí s depresemi a povzbuzuje lidi, aby v případě psychických potíží vyhledali odbornou pomoc?). A pak nám ukázala, že David Walliams nerovná se Babička drsňačka - napsal spoustu dalších knih, které jsou přeloženy i do češtiny. Na nás čekaly kvízy, hledací hry a další aktivity, které nás přiměly si je všechny minimálně prolistovat, kousek se začíst a třeba si i některou půjčit domů.

A kdo si nepůjčil v pobočce KMO, zamířil pak do školní knihovny, kde máme od Walliamse skoro všechny přeložené knihy. Kterou si půjčíte vy?

Obrázky